Uniteh+
Ukr | Rus | Eng
Головна  //  Кліенти

Кліенти

Ми гордимось успіхами наших клієнтів і робимо все для того, щоб користувачі мали саме сучасне і надійне  програмне забезпечення. Ми постійно відслідковуємо зміни ринку і стараємось максимально враховувати побажання клієнтів, тому можемо запропонувати нашим клієнтам якісні програмні продукти і забезпечити їх надійну сервісну підтримку.

Ми завжди пам'ятаємо, що наше програмне забезпечення це інструмент для досягнення Ваших цілей, тому ми супроводжуємо клієнта на всіх етапах - від вибору необхідної конфігурації до консультацій при використанні програм.


Пенсійний фонд України
Пенсійний фонд України
Більше 15 років наша компанія супроводжує і розвиває програмний комплекс обліку надходжень платежів до Пенсійного фонду у всіх районах України. Наступним етапом нашої співпраці з Пенсійним фондом стала розробка і впровадження центрального сховища даних, яке охоплює дані зі всіх регіонів країни і забезпечує співробітників ПФУ зручним інструментом для формування звітних і аналітичних показників в цілому по Пенсійному Фонду України. »

Управління паспортної роботи МВС України
Управління паспортної роботи МВС України
Управління паспортної роботи МВС України в Київській та Івано-Франківській областях більше 10 років використовують наше програмне забезпечення для виготовлення і обліку документів суворої звітності - національних паспортів громадян України, закордонних паспортів громадян України, проїзних документів дитини, проїзних документів осіб без громадянства. Ми пишаємося тим, що саме з допомогою нашого програмного забезпечення мільйони громадян нашої країни отримали нові паспорти незалежної України. »

© 2005-2020, Copyright Uniteh + +380 44 531-14-77